Gazeta Lokalna

Sataniści w Gostyninie? „Zbierają się nocą na Zalesiu”

Zgroza! Mieszkańcy gostynińskiego Zalesia od kilku tygodni z niepokojem zerkają w stronę znajdującego się nieopodal starego cmentarza. Powód? Z relacji świadków wynika, że nocami na cmentarzysku zbierają się ubrani na czarno młodzi ludzie, którzy palą świece w tajemniczych kręgach. Czy na Zalesiu odprawiane są czarne msze?

O sprawie poinformował nas jeden z przerażonych Czytelników, który nie raz widział młodych zakapturzonych ludzi, którzy nocą przebywali na terenie nekropolii.

– To, co się tutaj wyprawia woła o pomstę do nieba! Nocami słychać krzyki i jęki maltretowanych zwierząt. Rano na cmentarzu pełno jest butelek – denerwuje się gostyninianin, Leon Kusiak. – Wszyscy się boimy, bo nigdy nie wiadomo co takim zwyrodnialcom przyjdzie do głowy.

Słowa pana Leona potwierdzają także inni mieszkańcy.

– Nie raz widziałam, jak na cmentarzu młodzi ludzie palili znicze w dziwnych kręgach. To nie do pomyślenia, że pod naszymi oknami dzieją się takie rzeczy – dodaje pani Zofia, kolejna z mieszkanek Zalesia, która w obawie przed zemstą satanistów nie chce pokazywać twarzy, ani podawać swoich personaliów.

Relacje zdenerwowanych mieszkańców Zalesia potwierdziliśmy na miejscu. Nasz reporter zastał na terenie nekropolii poniszczone groby i powyrywane krucyfiksy. Przy jednym z nagrobków został usypany z soli znak satanistów – pentagram, a w innym miejscu z ziemi wystawał odwrócony krzyż, wyrwany wcześniej z mogiły.

– Strach na to wszystko patrzeć. Dzwoniłam nawet na policję, ale to nic nie pomaga. Ci wykolejeni młodzi ludzie nadal się tu zbierają – dodaje mieszkanka Zalesia.

– Apelujemy do mieszkańców Zalesia, aby wszelkie niepokojące zdarzenia, do jakich dochodzi na terenie cmentarza, niezwłocznie zgłaszać policji. Na wszystkie wezwania będziemy odpowiadać i na pewno zareagujemy – zapewnia oficer prasowy KPP Gostynin Dorota Słomkowska.

(ks)

Powiat Kutnowski 2
Powiat Kutnowski 2 [więcej]
Powiat Kutnowski 1
Powiat Kutnowski 1 [więcej]
SZANOWNI MIESZKAŃCY POWIATU KUTNOWSKIEGO!

Informujemy, że od 8 marca 2017 roku trwają pogłębione badania profilaktyczne w ramach rozszerzenia projektu „Żyjesz dla siebie i innych – zadbaj o zdrowie” [więcej]

 
© Copyright 2009-2019 iMedia. Wszystkie prawa zastrzeżone.