Gazeta Lokalna

Śmierć w Wielkanoc! Policja na tropie

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności, w jakich zginął 21-letni mężczyzna mieszkający pod Witonią. Znaleziony został w lany poniedziałek w rowie melioracyjnym w miejscowości Michały. Co było przyczyną śmierci? Policja póki co jest oszczędna w komentarzach.

Policja otrzymała zgłoszenie rankiem 28 marca. Ciało mężczyzny odnaleziono w okolicach przepustu przez rów melioracyjny. Leży w wodzie, obok znajduje się skuter.

– Chłopak wyjechał wieczorem dzień wcześniej. Znaleziono go dopiero rano w poniedziałek i to też przypadkiem. Podobno jechał facet z mlekiem i go zobaczył. To jest głównie droga dojazdowa do pól, więc rzadko ktoś tędy jeździ. Przyjechała policja, ale wszystko ogrodzili i później już nikt nic nie widział – powiedział nam właściciel działki, na której znaleziono ciało.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący motorowerem z niewyjaśnionych jak dotąd przyczyn zjechał z drogi i wpadł do rowu melioracyjnego z wodą. Lekarz stwierdził zgon 21–latka. Postępowanie prowadzone jest pod nadzorem miejscowej prokuratury.

– Śledczy wraz z technikiem kryminalistyki wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady, które mogą pomóc w wyjaśnieniu okoliczności zdarzenia – mówi podkomisarz Agnieszka Ciniewicz, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji z Łęczycy.

Najprawdopodobniej mężczyzna zasłabł i upadł do wody. Policja nie wyklucza jednak żadnej ewentualności.

– Droga niedawno była utwardzana, być może szlaka była sypka, koła skutera mogły ugrzęznąć, a kierowca z niego spaść. Mógł uderzyć głową w przepust i wpaść do wody. Tak to się logicznie układa – dodaje właściciel działki.

Mężczyzna pochodził z okolic Leźniczki. Osierocił malutką córeczkę. (ksz)

Śmierć w Wielkanoc! Policja na tropie
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności, w jakich zginął 21-letni mężczyzna mieszkający pod Witonią. Znaleziony został w lany poniedziałek w rowie melioracyjnym w miejscowości Michały. Co było przyczyną śmierci? Policja póki co j [więcej]
Wreszcie prawomocnie: Rzeźnik z Rychtelskiego dostał dożywocie!
Sąd Apelacyjny nie miał wątpliwości! Resztę życia za kratkami spędzi 68-letni Józef Ś., który dwa i pół roku temu zabił swoją konkubinę. We wrześniu zeszłego roku na dożywocie skazał go Sąd Okręgowy w Łodzi, teraz – po odwołaniu adwokata – tę samą de [więcej]
Jutro startuje „Rodzina 500 plus”! Sprawdź, co powinieneś wiedzieć
Ośrodki pomocy społecznej czeka prawdziwe oblężenie. Już jutro startuje bowiem program „Rodzina 500 plus”. Od samego rana będzie można składać wnioski uprawniające do odbioru świadczeń na dzieci. Komu będą przysługiwały pieniądze? Kiedy zostaną wypła [więcej]
 
© Copyright 2009-2017 iMedia. Wszystkie prawa zastrzeżone.